1968 yılında İstanbul’da doğdu. 1990’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu

 

1993 yılında Knoll Alman İlaç firmasında çalışma hayatına başladı. Aradan geçen yıllar içerisinde sırasıyla, Schering Plough, Erkim, Sanovel, Abdi İbrahim gibi ulusal ve uluslararası firmalarda, farklı kademelerde çalıştı.

 

2008 yılından itibaren çalıştığı firmalardaki aktif görevinin yanı sıra, "Ekip Yönetimi”, "Coaching”,"Problem çözme ve karar alma”, "Müzakere becerileri”, “Beden Dilinin etkin kullanımı”, "İleri Satış Teknikleri”, “Zaman Yönetimi” gibi birçok konuda eğitimler verdi.

 

Son olarak, Genesis İlaç ve Sağlık A.Ş.’nde Ülke Satış Müdürü olarak görev yaptı. 2013-2016 arasındaki bu görevi sırasında, birçok kez firmanın merkezi olan Yunanistan’a giderek, Eczacılık ve OTC eczacılığı ile ilgili eğitim aldı, gözlem ve çalışmalarda bulundu.

 

 

Son bir yıldır Farmazi Akademi’de Genel Koordinatörlük görevini yürütmenin yanı sıra, Eczanede Verimli Yönetim ve Liderlik, İletişimde Beden Dili ve Kişisel İmajın Rolü, Tanzim ve Teşhir Uygulamaları, Eczanede Finans ve Stok Yönetimi, OTC Ürünlerde Etkin Satış Yöntemleri eğitimleri ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

Eczacının Sesi e-gazetesi’nde sektörel eğitim makaleleri yazmaktadır.
VERDİĞİ EĞİTİMLER