COVID 19 Günlerinden D Vitaminin önemi.

Mamsel İlaç’ın düzenlediği "Hem Tanıdık Hem Yeni D Vitamimi" başlıklı webinarda D Vitamini ve COVID 19’daki önemini konuştuk. Webinara Prof. Dr. Dilek Gogas Yavuz ve Prof. Dr. Tufan Tütek Uzm. Ecz. Duygu Değirmen Kırboğa moderatörlüğünde konuk

Detay

Pandemi Günlerinde Stresle Başa Çıkmak

Psikiyatrist Uzm. Dr. Burçin ACAR’ın konuk olduğu Ecz. Ayşe ARIK’ın moderatörlüğünü yaptığı "Pandemi günlerinde stresle başa çıkmak" konulu eğitim HERBasist’ in katkılarıyla gerçekleştirildi.

Detay

TEB Başkanı Sn. Erdoğan ÇOLAK ile gündem

Gündemin çok yoğun olduğu bu günlerde en güncel bilgileri almak ve genel bir değerlendirme yapmak üzere TEB Başkanı Sn. Erdoğan ÇOLAK ile canlı yayında konuştuk.

DetayDünya Kalp Günü Özel Canlı Yayın

Prof. Dr. Sacit Güleç ve Prof. Dr. Sadi Güleç ile Kas-İskelet Ağrılarından Kalp Ağrılarına Ağrı Tedavisinde Güncel Yaklaşımlar’ ı canlı yayında konuştuk.

Detay

Probiyotik Dünyasında Yeni Bir Sayfa

Mamsel İlaç’ın düzenlediği "Probiyotik Dünyasında Yeni Bir Sayfa" başlıklı webinarda probiyotikelrdeki gelişmeleri ve güncellemeleri konuştuk. Webinara Prof. Dr. Şirin Güven ve Prof. Dr. Metehan Özen Uzm. Ecz. Duygu Değirmen Kırboğa moderatörlüğünde

Detay

Dünya Kız Çocukları Özel Canlı Yayın

8 Ekim 2020 tarihinde Abbot’ un destekleriyle Dünya Kız Çocukları "Menstrual Ağrıya Tedavi Yaklaşımları" aslı konuyu Prof. Dr. Emine Tur Tozan ve Prof. Dr. Engin Oral ile Eczacı Hakan Gençosmanoğlu moderatörlüğünde konuştuk.

DetayAtış Serbest

Eczacılık Dünyasıyla ilgili şimdi ve geleceğin konuşulduğu canlı yayında Eczacı Ayşe Arık sordu Eczacı Hakan Gençosmanoğlu yanıtladı.

Detay

Yarı Katı ve Kozmetik Formülasyonları

Prof. Dr. Özgen Özer’le Yarı Katı ve Kozmetik Formülasyonları konuştuk.

Detay

Uzman Görüşleriyle Eczacılar İçin Pandemi Yönetimi ve Fazlası

Uzman Görüşleriyle Eczacılar İçin Pandemi Yönetimi ve Fazlası adlı Webinara katıldık.

DetayBilimsel Eczacılık Günü Canlı Yayınla Kutlandı

14 Mayıs Bilimsel Eczacılık Gününde Sunay Akın’ın konuk olduğu Mamsel İlaç toplantısını gerçekleştirdik.

Detay

Kas İskelet Sistemi Ağrılarında Akılcı İlaç Yaklaşımı

Sanovel İlaç’ın destekleriyle gerçekleştirilen webinara Ecz. Şeyma Şahin’in moderatörlüğünde Prof.Dr.Pınar Borman’ın konuk oldu.

Detay

’BizBize’ Mardin’ deydi

BizBize Eğitim Akademisi (Abbott İlaç) ile Farmazi Akademi’ nin birlikte düzenledikleri Bölge Toplantıları 2020 yılında da devam ediyor.

Detay