1976 yılında İstanbul’ da doğdu.

1998 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’ nü bitirdi.

Kognitif ve Davranışçı Terapiler, Aile ve Çift Terapileri, Cinsel İşlev Bozuklukları ve Tedavileri eğitimlerini tamamladı.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikoloji Laboratuarı’nda 3 yıl boyunca Psikolojik Testler üzerine eğitim aldı.

Sırasıyla Fransız La Paix Hastanesi, Anadolu Ruh Sağlığı Merkezi, İsviçre Hastanesi ve Göztepe Şafak Hastanesi'nde      Klinik Psikolog olarak görev aldı.

Psikoloji çalışmalarının yanısıra, Association For Coaching resmi kurumsal üyesi olan The Coaching Institude tarafından verilen Yaşam Koçluğu, Kurumsal Koçluk ve Yönetici Koçluğu eğitimlerini tamamladı.

Association For Coaching(London) tarafından düzenlenen Embracing Excellence, Ethics in Coaching başlıklı eğitim ve seminerlere katıldı.

2008 yılında kurduğu Mira Danışmanlık’ta bireysel psikolojik danışmanlık ve terapi hizmetlerinin yanısıra, psikoloji ve koçluk üzerine eğitimler düzenledi, çalışan destek ve gelişim programları hazırladı, bireylere ve kurumlara yönelik danışmanlık, koçluk ve mentorluk hizmetli verdi.

Vatikan Konsolosluğu’ na bağlı olarak yürütülen Caritas Homecare Projesinde 2 yıl boyunca eğitmen ve danışman olarak görev aldı.

Ekim 2005’den beri D Psikiyatri’de Klinik Psikolog olarak çalışmalarına devam etmektedir.